Mermerler belki de var olan en güzel doğal kaynaklardan biridir. Bu nedenle Mar Mermer  2020 yılında, 30 yılı aşkın tecrübesini ve  doğanın bizlere en lüks armağanını evinize getirmeyi amaçlayan bir mermer imalat ve uygulama şirketi olarak kurulmuştur.

Bizi Takip Edin

© Copyright Mar Mermer | Tüm Hakkı Saklıdır.

 

 

FAALİYET ALANLARI

ÜRETİM

Hayallerimizi, fikre dönüştürürken malzemelere değer katarız. İyi fikirler hak ettikleri kaliteli, doğal ve nitelikli malzeme ile buluştuğu zaman yapıt olurlar. Bu anlayış ile kurulan Mar Mermer yerli ve yabancı sayısız koleksiyon ile mimarların, tasarımcıların projelerinin birer başyapıta dönüşmesi için çözümler sunarken, kendi evlerinin mimarı olan bireysel müşterilerimiz için de alternatif çözüm ve fikirler üretiyoruz.

 

PAZARLAMA

Her şey bir mail ya da telefon ile başlar. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibimiz kurumsal ya da bireysel projenizde size doğru taş ve doğru uygulama konusunda yardımcı olacaktır. Doğanın bizlere armağanı olan Mar Mermerin renk – desen karnavalında en güzel renk ve desenler. Tasarımınızın, projenizin, işyerinizin ya da evinizin bir parçası yapmak için sizinle çıkacağımız kısa bir tur ardından, ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı hayata geçirmek için doğanın bize armağanı doğal taş ve mermer ile uygulama konusunda son teknolojiyi takip eden deneyimli ekibimizin tüm olanakları sizlere sunulacaktır.

 

MONTAJ ve UYGULAMA

M a r M e r m e r ekibinin amatör ruhu ile profesyonellik anlayışı elbette satışla sınırlı değil. Projeniz için en doğru çözümlerin bulunması baştan sona her ayrıntıda işbirliği gerektiren, yoğun bir süreç. İşte bu yüzden M a r M e r m e r ile çalışmak, fikir aşamasından satış sonrasına uzanan bir süreçte, hatta projenin yaşam süresi boyunca, işin uzmanlarından destek alabilmek anlamına geliyor. En yaratıcı birleşimleri yaratabilmek için doğru boyut, doku, renk ve desenleri seçmekten, bu seçimlerinin uygulanmasına, koruma ve yenileme işlemlerine kadar her konuda M a r M e r m e r ekibinden en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İç mekân ya da dış mekân, tüm yaşam alanları için, her türlü yer döşeme ve duvar kaplama, masa, sehpa ve tezgâhlar, şömine ve çeşmeler. Montaj – Uygulamalarınızı yapabilecek deneyim ve donanıma sahip M a r M e r m e r ekibi önce projenizi yerinde inceler. Nasıl bir uygulamanın doğru olacağı konusundaki görüşlerini belirtir. Sonra sizin onayınız doğrultusunda uygulamaya başlanır ve mümkün olan en kısa zamanda teslim edilir.

 

 

YÜZEY KORUMA

 

Dünyadaki her tür yapı malzemesinin bir yaşam süresi var. Doğal taş ise doğru uygulama ve koruma yöntemleriyle bütün yapı malzemeleri arasında en uzun ömre sahip olanlardan biridir. Taşların yapısal ve kimyasal farklılıklarına, iç ya da dış mekân kullanımına göre belirlenen uygun bir koruma ile malzemenin ömrünü artırmak mümkün. Konusunda lider olan Fila (İtalya) ve Finalit (Avusturya) firmaları ile M a ar M e r m e r, bu konuda da deneyimli ekibi ile size hizmet sunmaya hazırdır.

YENİ KEŞİFLER yeni deneyimler yeni armağanlar

İstanbul’da kurulan M a r M e r m e r yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiği doğal taşlar ve yurt içi ve yurt dışı uygulamaları ile birçok önemli projeye imza atmaya devam ediyor. Geniş koleksiyonu ve farklı uygulama yöntemleri ile sizleri doğanın armağanı mermer ve doğal taşlar ile buluşturmak M a r M e r m e r’ in en önemli önceliklerinden biri.

Cevizli’ de 1.500 m2 üzerine kurulu fabrikamızda başta Türkiye’ den olmak üzere, dünyadan seçkin granit, mermer, onyx, limestone, traverten ve yarı değerli taşlardan oluşan eşsiz taşları sizler için işliyoruz.

Salon ya da bahçe, küçük bir şömine ya da dev bir plaza… M a r M e r m e r ile çalışıyorsanız, ihtiyacınız olan taşları plaka, bundle ya da konteyner bazında sipariş verebilirsiniz. Ebat lama, yüzey işlemleri, masa, sehpa, şömine ve tezgâh, döşeme uygulamaları yapmak, ürünleri ambalajlamak ve en sağlıklı şekilde nakliyesini sağlamak ve yerinde uygulamak da

M a r M e r m e r uzmanlığının bir parçası.